Поширені запитання


Альтернативна ліквідація підприємства

 • зміна засновника, директора та адреси;
 • попередня консультація безкоштовна;
 • без перевірок;
 • з боргами та іншими проблемами;
 • конфіденційно (адвокатська таємниця);
 • приймання документів за актом.

Ціна – від 6500 грн. Аванс – 0 грн. Строк – 4 дні


Банкрутство підприємства, ТОВ, юридичних осіб

 • послуги досвідчених арбітражних керуючих;
 • ліквідація підприємства з боргами без перевірок;
 • відстрочка погашення заборгованості;
 • складання планів санації;
 • протидія ворожому поглинанню.

Отримати безкоштовну консультацію з приводу ліквідації підприємства в Україні

(095) 509-90-39    (044) 331-05-14    (067) 213-09-00

info@likvidacija-bankrotstvo.com.ua


ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

ПОШИРЕНІЗАПИТАННЯ


Ваше підприємство після відчуження переводиться в «сплячий режим» – воно більше не буде діяти. Ваше підприємство не виставляється на продаж. Після закінчення часу, підприємство буде ліквідовано в спрощеному порядку.

На відміну від діючого керівника, колишній керівник не зобов’язаний надавати пояснення, їх документальне підтвердження, оригінали або копії документів про діяльність підприємства (крім випадків кримінального провадження).

За загальним правилом, власники бізнесу (засновники ТОВ, АТ, ПП) як і керівники, не несуть відповідальність за борги підприємства (виключенням є повне товариство та товариство з додатковою відповідальністю). Відповідальність засновників обмежена їх часткою в статутному капіталі.

Однак, відповідальність за борги підприємства може бути покладена на власників або керівників, якщо в їх діях буде виявлено склад злочину. Наприклад, якщо буде встановлено умисел керівника направлений на ухилення від сплати податків та буде доведена фактична шкода, яку зазнав бюджет діями керівника. Або, якщо у випадку несплати боргу буде доведено, що посадові особи підприємства з самого початку не збирались сплачувати отриманий товар або робити поставку сплаченого, тобто діяли як шахраї. Для достовірного встановлення та доказів даних фактів необхідно поміж іншого досліджувати оригінали первинної документації підприємства.

N.B. При відчуженні підприємства здавайте оригінали первинної документації та документів звітності по акту.

Таким чином, матеріальна відповідальність колишніх посадових осіб по боргах підприємства зводиться в основному до випадків кримінальної відповідальності.

Від відповідальності по боргах підприємства слід відрізняти відповідальність посадових осіб за неналежне виконання своїх обов’язків. Відповідальність за не здачу звітності, неправильне ведення обліку, халатність, інші посадові злочини та правопорушення несуть посадові особи, що їх скоїли. Для притягнення до такої відповідальності також необхідно документальне підтвердження факту порушення.

Інтереси нових власників при придбанні корпоративних прав представляє адвокат на основі договору про адвокатські послуги. Дана обставина розповсюджує на інформацію отриману від покупця адвокатом режим адвокатської таємниці. На підставі ст. 23 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», забороняється витребовувати від адвоката, його помічника, стажера, осіб, які знаходяться в трудових відносинах з адвокатом, адвокатського бюро, адвокатського об’єднання, надання відомостей, що становлять адвокатську таємницю. Вказані особи не можуть бути допитані з цих питань.

×