Поширені запитання


Альтернативна ліквідація підприємства

 • зміна засновника, директора та адреси;
 • попередня консультація безкоштовна;
 • без перевірок;
 • з боргами та іншими проблемами;
 • конфіденційно (адвокатська таємниця);
 • приймання документів за актом.

Ціна – від 6500 грн. Аванс – 0 грн. Строк – 4 дні


Банкрутство підприємства, ТОВ, юридичних осіб

 • послуги досвідчених арбітражних керуючих;
 • ліквідація підприємства з боргами без перевірок;
 • відстрочка погашення заборгованості;
 • складання планів санації;
 • протидія ворожому поглинанню.

Отримати безкоштовну консультацію з приводу ліквідації підприємства в Україні

(095) 509-90-39    (044) 331-05-14    (067) 213-09-00

info@likvidacija-bankrotstvo.com.ua


ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

ПОШИРЕНІЗАПИТАННЯ


Ваше підприємство після відчуження переводиться в «сплячий режим» – воно більше не буде діяти. Ваше підприємство не виставляється на продаж. Після закінчення часу, підприємство буде ліквідовано в спрощеному порядку.

На відміну від діючого керівника, колишній керівник не зобов’язаний надавати пояснення, їх документальне підтвердження, оригінали або копії документів про діяльність підприємства (крім випадків кримінального провадження).

За загальним правилом власники бізнесу (засновники ТОВ, ПАТ, ПрАТ, ПП) як і керівники, не несуть відповідальності за борги підприємства (винятками є повне товариство і товариства з додатковою відповідальністю). Відповідальність засновників обмежена їхнім внеском до статутного капіталу. Однак, бувають і винятки.

Наприклад, відповідальність за борги підприємства може бути покладена на власників або керівників, якщо в їх діях буде виявлений склад злочину. Також, до власників і керівників компанії може бути застосована субсидіарна відповідальність, тобто додаткова відповідальність за зобов’язання компанії. Така відповідальність може бути застосована в разі, якщо буде доведена їх провина у банкрутстві підприємства.

До солідарної відповідальності може бути притягнутий керівник компанії, який своєчасно не ініціював банкрутство підприємства в передбачених законом випадках. В такому випадку, він буде відповідати всім своїм майном спільно і одною мірою з юридичною особою.

Для визначення можливості і ризиків залучення засновників або директора підприємства до солідарної або субсидіарної відповідальності необхідний грамотний аналіз фінансового стану компанії та його історії за останні роки.

Інтереси нових власників при придбанні корпоративних прав представляє адвокат на основі договору про адвокатські послуги. Дана обставина розповсюджує на інформацію отриману від покупця адвокатом режим адвокатської таємниці. На підставі ст. 23 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», забороняється витребовувати від адвоката, його помічника, стажера, осіб, які знаходяться в трудових відносинах з адвокатом, адвокатського бюро, адвокатського об’єднання, надання відомостей, що становлять адвокатську таємницю. Вказані особи не можуть бути допитані з цих питань.

×