Агенція ліквідації та банкрутства

Член всеукраїнської асоціації арбітражних керуючих


Якщо у Вас виникли питання, залиште заявку і ми вам зателефонуємо


Альтернативна ліквідація підприємства

  • зміна засновника, директора та адреси;
  • попередня консультація безкоштовна;
  • без перевірок;
  • з боргами та іншими проблемами;
  • конфіденційно (адвокатська таємниця);
  • приймання документів за актом.

Ціна – від 7500 грн. Аванс – 0 грн. Строк – 4 дні


Банкрутство юридичних осіб

  • послуги досвідчених арбітражних керуючих;
  • ліквідація підприємства з боргами без перевірок;
  • відстрочка погашення заборгованості;
  • складання планів санації;
  • протидія ворожому поглинанню.

Закриття юридичної особи в Україні

Однією з цілей створення підприємства є відділення особистих активів і ризиків підприємця від активів і ризиків пов’язаних з бізнесом. Підприємець, або група партнерів, можуть наділити компанію тим майном, яким вони готові ризикнути у рамках конкретного бізнесу, при цьому не піддаючи ризику свої особисті активи і активи з інших напрямів діяльності. У разі, якщо компанія перестала приносити прибуток або стала “ризиковою” по класифікації податковій, власники можуть прийняти рішення про ліквідацію фірми і перейти до вибору способу.

Існують різні способи ліквідації підприємств в Україні, і вибір конкретного шляху визначається станом компанії і завданням, яке стоїть перед власниками. Фірма може мати борги перед бюджетом або контрагентами, майно (у тому числі заставне), зобов’язання фірми можуть бути забезпечені порукою керівника або учасників. Сукупність цих чинників має бути проаналізована фахівцями, і рішення про спосіб закриття юридичного обличчя в Україні повинне прийматися на основі такого аналізу. Найчастіше використовуються такі варіанти як загальний порядок ліквідації або переоформлення компанії (також цей спосіб відомий як “альтернативна ліквідація” та “експрес ліквідація”).

Загальна процедура – найскладніший і клопіткий варіант. Цей варіант не підходить якщо у фірми є борги, для погашення яких бракує майна. Наявність істотного розміру активів, також ускладнить процедуру, адже до витрат додаються податки, що виникають при відчуженні майна. Не можна забувати і про податкову перевірку, яка є обов’язковим етапом загальної процедури ліквідації підприємства в Києві і в інших регіонах України. Окремим етапом є підготовка документів тривалого зберігання для здачі в архів, що часто теж може викликати складнощі. Внаслідок такої кількості чинників, що впливають на процедуру, стає неможливо прогнозувати термін і підсумкову вартість ліквідації підприємства, тому така процедура використовується все рідше.

Ліквідація підприємства через продаж позбавлена більшості недоліків загальної процедури:

  • можливий продаж компанії за наявності боргів;
  • податкова перевірка тут не потрібна;
  • угода займає всього декілька днів;
  • податкові наслідки можуть бути мінімізовані при правильній підготовці продажу фірми.

Такий спосіб сьогодні найчастіше використовується для ліквідації компаній під ключ, з фіксованою ціною і терміном, оскільки він дозволяє визначити мінімальний термін процедури. Тут ви можете детальніше дізнатися про процедуру та особливості ліквідації фірми через продаж.

Іноді для закриття підприємства використовується банкрутство, але з урахуванням істотного ускладнення і подорожчання процедури за останні роки, такий вибір робиться все рідше. Приймаючи рішення про вибір такого способу, треба брати до уваги найвищу складність і ціну закриття підприємства (ООО, ТОВ) через банкрутство. Його має сенс використати, в специфічних ситуаціях, визначаючи таку необхідність за допомогою кваліфікованих експертів в цій сфері. Детальніше читайте тут – Банкрутство підприємств.

Адвокати і арбітражні керуючий Агенції ліквідації і банкрутства, на базі свого багатого досвіду у сфері закриття підприємств, підберуть правильний спосіб та запропонують Вам конкурентну ціну і термін з гарантією позитивного результату процедури. Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією за телефоном, або відправляйте  заявку на дзвінок через форму під текстом.


Отримати безкоштовну консультацію з приводу ліквідації підприємства в Україні

(095) 509-90-39    (067) 213-09-00

info@likvidacija-bankrotstvo.com.ua


Замовити дзвінок

ПОШИРЕНІЗАПИТАННЯ


Ваше підприємство після відчуження переводиться в «сплячий режим» – воно більше не буде діяти. Ваше підприємство не виставляється на продаж. Після закінчення часу, підприємство буде ліквідовано в спрощеному порядку.

На відміну від діючого керівника, колишній керівник не зобов’язаний надавати пояснення, їх документальне підтвердження, оригінали або копії документів про діяльність підприємства (крім випадків кримінального провадження).

За загальним правилом, власники бізнесу (засновники ТОВ, АТ, ПП) як і керівники, не несуть відповідальність за борги підприємства (виключенням є повне товариство та товариство з додатковою відповідальністю). Відповідальність засновників обмежена їх часткою в статутному капіталі.

Однак, відповідальність за борги підприємства може бути покладена на власників або керівників, якщо в їх діях буде виявлено склад злочину. Наприклад, якщо буде встановлено умисел керівника направлений на ухилення від сплати податків та буде доведена фактична шкода, яку зазнав бюджет діями керівника. Або, якщо у випадку несплати боргу буде доведено, що посадові особи підприємства з самого початку не збирались сплачувати отриманий товар або робити поставку сплаченого, тобто діяли як шахраї. Для достовірного встановлення та доказів даних фактів необхідно поміж іншого досліджувати оригінали первинної документації підприємства.

N.B. При відчуженні підприємства здавайте оригінали первинної документації та документів звітності по акту.

Таким чином, матеріальна відповідальність колишніх посадових осіб по боргах підприємства зводиться в основному до випадків кримінальної відповідальності.

Від відповідальності по боргах підприємства слід відрізняти відповідальність посадових осіб за неналежне виконання своїх обов’язків. Відповідальність за не здачу звітності, неправильне ведення обліку, халатність, інші посадові злочини та правопорушення несуть посадові особи, що їх скоїли. Для притягнення до такої відповідальності також необхідно документальне підтвердження факту порушення.

Інтереси нових власників при придбанні корпоративних прав представляє адвокат на основі договору про адвокатські послуги. Дана обставина розповсюджує на інформацію отриману від покупця адвокатом режим адвокатської таємниці. На підставі ст. 23 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», забороняється витребовувати від адвоката, його помічника, стажера, осіб, які знаходяться в трудових відносинах з адвокатом, адвокатського бюро, адвокатського об’єднання, надання відомостей, що становлять адвокатську таємницю. Вказані особи не можуть бути допитані з цих питань.

×