Експрес ліквідація підприємства


Підприємство, як юридична особа – це інструмент ведення бізнесу. У суворих умовах, в яких сьогодні знаходиться Український бізнес, його “інструменти” часто стають непридатними. Фірма може бути включена в ризикові, заборгувати постачальникам або орендодавцям, отримати штраф від державних органів, стати полем для конфлікту засновників. Рішення проблем компанії в судах або іншими способами (“ремонт інструменту”) не завжди можливо, має сенс або економічно вигідно. У такому разі, від цього “інструменту” треба позбавлятися.

На сьогодні, Експрес ліквідація підприємства – це найчастіший спосіб розлучення з проблемною або не потрібною фірмою. Ще цей спосіб називають альтернативною ліквідацією ТОВ і він застосовується, коли треба ліквідовувати ТОВ швидко. Він в себе включає комплекс заходів спрямованих на зміну учасників, керівника, адреси і контактних даних. Як правило, корпоративні права продаються новим учасникам, після чого, вже новий власник приймає рішення про звільнення директора і призначення нового. Ухваленню рішення про використання такого способу термінової ліквідації підприємства повинен передувати грамотний аналіз стану підприємства, структури його боргів і активів. Такий аналіз потрібний для виключення різних ризиків для учасників і керівництва фірми, зокрема – ризику субсидіарної відповідальності керівника по боргах підприємства.

В деяких випадках терміни звільнення керівника з посади або терміни виведення засновників є критичними. Коли постає питання – “як швидко закрити ТОВ?”, така процедура є оптимальною, але не варто забувати про необхідність юридично грамотної і правильної її реалізації. Наприклад, при виборі покупця для корпоративних прав, обов’язково повинні братись до уваги ризики, пов’язані з її минулою діяльністю. При виборі виконавців для такої процедури, важливо вибрати юридичну компанію, яка зможе забезпечити юридичну чистоту угоди, адекватність і юридичну підкованість нового керівника, або його недоступність для недоброзичливців (що можливо при призначенні директором нерезидента).

Особливості експрес ліквідації підприємства в порівнянні з іншими шляхами ліквідації:

 1. ціна нижче ніж у ліквідації за рішенням власника і банкрутства;
 2. мінімальний термін процедури – (3-7 робочих днів), настільки швидка ліквідація підприємства іншим способом неможлива;
 3. немає підстав для позапланової перевірки ДФС;
 4. керівника не можна звинуватити в доведенні до банкрутства або фіктивному банкрутстві;
 5. при грамотній підготовці, виключається ризик субсидіарної відповідальності керівника;
 6. немає непередбачених витрат – фіксована ціна послуги обмовляється до початку процедури;
 7. процедура можлива за наявності боргів, що виключено при ліквідації за рішенням власників.

В рамках послуги з викупу компанії ми надаємо:

 • безкоштовну консультацію по телефону або у нас в офісі тривалістю до 15 хвилин;
 • підбір покупця і директора на підприємство;
 • юридичний супровід угоди до моменту реєстрації зміни учасників, керівника і адреси компанії при експрес ліквідації ТОВ в Києві, Дніпрі, Кривому Розі, Одесі, Харкові, Запоріжжі і інших містах України;
 • повну конфіденційність умов угоди (забезпечується адвокатською таємницею і таємницею здійснення нотаріальних дій);
 • прийом документів підприємства та печатки за актом.

Ви отримуєте:

 • позбавлення від необхідності подавати звіти;
 • позбавлення від зобов’язань за поданням пояснень, інформації і документів на запити ДФС та інших органів;
 • позбавлення від ризику заборони на виїзд за кордон керівника підприємства, якщо воно є боржником у виконавчому провадженні;
 • мінімізацію ризику проведення обшуку за колишньою адресою підприємства і по адресах колишніх директорів і учасників у разі кримінального переслідування контрагентів.

Агенція ліквідації і банкрутства надає послугу з термінової ліквідації фірм більше 10 років і спеціалізується на такого роду завданнях. Ми постійно відстежуємо практику в цій сфері, і чуйно реагуємо на її зміни. По цій послузі ми надаємо безкоштовну консультацію корпоративного адвоката тривалістю до 15 хвилин у нас в офісі, по телефону або у будь-якому зручному Вам месенджері.

Якщо Ви хочете замовити експрес ліквідацію ТОВ в Києві або інших містах України, дзвоніть нам, або замовте дзвінок – і ми самі Вам зателефонуємо.

Вартість послуги – від 6 500 грн.
Аванс — 0 грн.
Строк – 4 дня.

ПитанняВідповідь


Ваше підприємство після відчуження переводиться в «сплячий режим» – воно більше не буде діяти. Ваше підприємство не виставляється на продаж. Після закінчення часу, підприємство буде ліквідовано в спрощеному порядку.

Відправити заявку

Ми зателефонуємо вам для уточнення ситуації, вартості, а також дамо відповіді на всі ваші питання.

×